All-On-Four implant, dişsiz veya diş kaybına uğramış hastalara, sadece dört implant kullanılarak kalıcı bir diş protezi sağlayan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde, çene kemiğine dört stratejik noktaya implant yerleştirilir ve üzerine bir köprü protezi sabitlenir. Bu, hastanın tüm dişlerini tek bir gün içinde restore etmeyi mümkün kılar.

 

All-On-Four İmplant Tedavisi Neden Yapılmalı?

All-On-Four implant tedavisi, dişsizlik veya ağır diş kaybı yaşayan hastalara hızlı, etkili ve kalıcı bir çözüm sunar. Diğer implant yöntemlerine göre daha az implant kullanılarak, daha az cerrahi müdahale ve daha kısa bir iyileşme süreci sağlar.

 

implantat6_web

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz:

Profesyonel ekibimiz, All-On-Four implant tedavisi konusunda deneyimli ve uzmanlaşmıştır. Modern teknoloji ve hasta odaklı yaklaşımımız ile hastalarımıza en iyi tedavi deneyimini sunarız. İlerlemiş diş hekimliği ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla tedavi sürecinizi güvenli bir şekilde yönetiriz.

 

0+
Başarılı İşlem
0K
Mutlu Hasta
0%
Güven
0+
Yıllık Deneyim
HaIr and More

Süreç Nasıl İşliyor?

Ücretsiz Danışmanlık ve Değerlendirme

Kişisel Analiz ve Planlama

İşlemlerin Yapılması

İyileşme ve
Takip

Sonuçların Değerlendirilmesi

.

HaIr and More

Ücretsiz Analiz Formu

AdobeStock_295885809-1152x768

    Bize Ulaşın!
    Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.