Kanal tedavisi, dişin içinde bulunan pulp adı verilen yumuşak dokunun enfekte veya hasar görmüşse uygulanan bir endodontik tedavi yöntemidir. Bu tedavi, dişin içerisindeki sinir, kan damarları ve bağ dokusunu çıkarmayı ve ardından temizlemeyi, şekillendirmeyi, doldurmayı içerir. Kanal tedavisi, dişin kaybedilmesini önlemek ve ağız sağlığını korumak için uygulanan bir restoratif tedavi şeklidir.

Kanal tedavisi neden yapılmalı?

Kanal tedavisi, dişin içerisindeki pulp dokusunun enfekte olması durumunda veya dişin kök uçlarında iltihaplanma meydana geldiğinde uygulanır. Dişteki ağrı, hassasiyet, şişlik gibi belirtilerle birlikte çürük veya travma sonrası oluşan hasar durumlarında kanal tedavisi, dişi koruyarak ağrıyı giderir ve dişin kaybedilmesini önler.

5HVD1-scaled

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz:

Kanal tedavisi uygulamalarında deneyimli ve uzman bir ekiple hizmet veriyoruz. Tedavi öncesinde detaylı bir muayene yaparak, hastalarımıza özel tedavi planları oluşturuyoruz. Modern teknolojiyi kullanarak ağrısız, konforlu ve etkili bir tedavi deneyimi sunuyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti ve ağız sağlıklarını koruma misyonuyla hareket ediyoruz.

 

0+
Başarılı İşlem
0K
Mutlu Hasta
0%
Güven
0+
Yıllık Deneyim
HaIr and More

Süreç Nasıl İşliyor?

Ücretsiz Danışmanlık ve Değerlendirme

Kişisel Analiz ve Planlama

İşlemlerin Yapılması

İyileşme ve
Takip

Sonuçların Değerlendirilmesi

.

HaIr and More

Ücretsiz Analiz Formu

AdobeStock_295885809-1152x768

    Bize Ulaşın!
    Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.