Botox, botulinum toksini adı verilen ve bir bakteri tarafından üretilen proteinin kullanıldığı bir estetik tedavidir. Bu tedavi, yüzdeki kırışıklıkları azaltmak ve cilde genç ve taze bir görünüm kazandırmak amacıyla uygulanır. Botulinum toksini, kaslara enjekte edildiğinde, kasların işlevinin geçici olarak durmasına neden olarak mimik kırışıklıklarının görünümünü azaltır.

Neden Botox Kullanılmalı?

Botox, mimik kırışıklıklarının ve çizgilerin belirgin bir şekilde azaltılmasında etkili bir çözüm sunar. Özellikle yaşın ilerlemesi, güneşin zararlı etkileri ve genetik faktörler nedeniyle oluşan kırışıklıkları hafifletmek için kullanılır. Ciltteki elastikiyetin kaybını önleyerek, doğal ve genç bir görünüm elde etmeyi amaçlar.

West-Kelowna-Botox-New-Look-Dental

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz:

Hair and More olarak, botox uygulamalarında deneyimli ve uzman bir ekibe sahibiz. Hastalarımıza kişiselleştirilmiş çözümler sunarak, doğal ve dengeli sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz. Modern tesislerimizde steril koşullarda gerçekleştirdiğimiz botox uygulamalarımızla, hastalarımızın güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

0+
Başarılı İşlem
0K
Mutlu Hasta
0%
Güven
0+
Yıllık Deneyim
HaIr and More

Süreç Nasıl İşliyor?

Ücretsiz Danışmanlık ve Değerlendirme

Kişisel Analiz ve Planlama

İşlemlerin Yapılması

İyileşme ve
Takip

Sonuçların Değerlendirilmesi

.

HaIr and More

Ücretsiz Analiz Formu

AdobeStock_295885809-1152x768

    Bize Ulaşın!
    Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.