Obezite cerrahisi, aşırı kilolu bireylerin yaşam kalitesini artırmak, obeziteye bağlı sağlık sorunlarını azaltmak ve uzun vadeli sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak amacıyla gerçekleştirilen cerrahi müdahaleleri içeren bir tedavi yöntemidir. Hair and More olarak obezite cerrahisi alanında sunduğumuz çözümlerle, kilo kaybını destekleyerek daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyoruz.

Neden Obezite Cerrahisi?

Obezite, birçok sağlık sorununa yol açabilen ciddi bir durumdur. Obezite cerrahisi, uzun vadeli kilo kontrolü sağlayarak tip 2 diyabet, hipertansiyon, uyku apnesi gibi obeziteye bağlı sağlık sorunlarını iyileştirmeyi hedefler. Bu cerrahi müdahale, kilo kaybını destekleyerek hastaların daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilir.

WhatsApp-Image-2021-04-19-at-09.07.29

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz:

Hair and More olarak obezite cerrahisi konusunda uzmanlaşmış cerrahlarımız, deneyimli sağlık ekibimiz ve bireysel tedavi planlarımız ile size özel çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, ameliyat öncesinden sonrasına kadar olan süreçte sizinle birlikte hareket ediyoruz. Sağlık ve mutluluk yolculuğunuzda sizi desteklemek için buradayız.

0+
Başarılı İşlem
0K
Mutlu Hasta
0%
Güven
0+
Yıllık Deneyim
HaIr and More

Süreç Nasıl İşliyor?

Ücretsiz Danışmanlık ve Değerlendirme

Kişisel Analiz ve Planlama

İşlemlerin Yapılması

İyileşme ve
Takip

Sonuçların Değerlendirilmesi

.

HaIr and More

Ücretsiz Analiz Formu

AdobeStock_295885809-1152x768

    Bize Ulaşın!
    Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.