Porselen kaplama, dişlerin tamamını kaplayan içi metal dışı porselen tabakalardır. Bu kaplamalar, dişlerin rengini, şeklini ve görünümünü iyileştirmek, çatlakları, lekeleri veya düzensizlikleri kapatmak için kullanılır. Porselen kaplamalar, dayanıklılıkları ve doğal diş görünümünü taklit etme yetenekleri nedeniyle estetik diş tedavilerinde sıkça tercih edilir.

Porselen Kaplama Tedavisi Neden Yapılmalı?

Porselen kaplama tedavisi, estetik kaygılar veya dişlerdeki kozmetik sorunlar nedeniyle tercih edilir. Dişlerde renk değişiklikleri, lekeler, çatlaklar, şekil bozuklukları veya aralıklar varsa, porselen kaplama ile bu sorunlar giderilerek estetik bir gülüş elde edilebilir.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz:

Deneyimli ve uzman diş hekimlerimiz, porselen kaplama tedavisi konusunda hastalarımıza kişiselleştirilmiş çözümler sunar. Modern teknoloji ve malzemeler kullanarak, hastalarımıza estetik ve dayanıklı sonuçlar elde etmelerinde yardımcı oluruz. Hasta memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımızla güvenilir bir tedavi sunarız.

 

0+
Başarılı İşlem
0K
Mutlu Hasta
0%
Güven
0+
Yıllık Deneyim
HaIr and More

Süreç Nasıl İşliyor?

Ücretsiz Danışmanlık ve Değerlendirme

Kişisel Analiz ve Planlama

İşlemlerin Yapılması

İyileşme ve
Takip

Sonuçların Değerlendirilmesi

.

HaIr and More

Ücretsiz Analiz Formu

AdobeStock_295885809-1152x768

    Bize Ulaşın!
    Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.